--> SONV <--

SONV - Výsledky

17. května 2011 v 15:16 | Kačátko :o)
Utelko to a je tu konec SONV. Vítězkou se nakonec stává Miska. Moc gratuluji! Ceny, jak pro 3. místa, které byla kvůli stejnému pošlu hlasů dvě, tak pro místo 2. a 1. se pokusím dodat ještě dneska. Dám vědět, nebo je případně najdete v rubrice FOR YOU. Díky, že jste se zúčastnili!!!

SONV - 4. kolo

9. května 2011 v 18:57 | Kačátko :o)
Ahojky. Uteklo to a je tu finále SONV. V minulém kole museli bohužel vypadnout dvě soutěžící a to Catie a Leah^^, protože obě sehnali jen jeden hlas a tím páden budou mít obě dvě ceny za 3. másto. Dám vědět až budou a vy dvě zbylé soutěžící shánějte hlásky, protože teď už jde o hlavní cenu!!

SONV - 3. kolo

2. května 2011 v 19:54 | Kačátko :o)
Je tu další kolo SONV. Omluvám se, že jsem ho místo soboty udělala až teď, ale fakt nemám čas... Takže tady je! Hodně štěstí :o))

SONV - 2. kolo

23. dubna 2011 v 21:00 | Kačátko :o)

Je tu sobota a další kolo SONV. V minulém kole museli bohužel vypadnout 2 soutěžící a to demisd a MileysQa, protože měli nějméně hlasů. Můžete se ale těšit alespoň na diplom za účast. Vy ostatní shánějte hlásky v dalším kole ;))) Hodně štěstí!!

SONV - 1. kolo

16. dubna 2011 v 16:20 | Kačátko :o)
Tak jsem se konečka dokopala k tomu, udělat 1. kolo SONV (soutěž o nejlepší video). Kolo potrvá týden a poté vypadne ten, kdo bude mít nejmenší počet hlasů. Hlavní ceny dostanou tři, kteří v soutěži vydrží nejdéle. Ostatní dostanou alespoň diplom za účast. Tak hodně štěstí při shánění hlasů ;)))

SONV - Zápis

29. března 2011 v 17:00 | Kačátko :o)
Ahojky. Rozhodla jsem se, že udělám další SONV (soutěž o nej video). Máte i vy nějaké oblíbené video (videoklip), chcete ho ostatním ukázat a zároveň dokázat, že je právě vaše video to nej? Neváhejte a zapište se!

Do komentáře napište:
1. Jméno (přezdívku)
2. Adresu blogu
3. Video, se kterým se chceš zúčastnit (odkaz)
4. Koho na případnou výhru

Výhry:
1. místo - Diplom, 3x avatar, 2x animace
2. místo - Diplom, 2x avatar, animace, ikonka
3. místo - Diplom, 2x avatar, ikonka

Pravidla:
Zápis potrvá do příštího úterý. Každé kolo bude trvat týden. Za ten
týden musíte sehnat co nejvíce hlasů. Na konci týdne vždy vypadne ten,
kdo bude mít nejméně hlasů nebo ten kdo bude mít méně než 3 hlasy.
Hlavní ceny dávám třem, kteří v soutěži vydrží nejdéle.
 
 

Reklama
Reklama