--> SONC <--

SONC - Výsledky

22. března 2011 v 18:20 | Kačátko :o)
Jak to uteklo. Finále je ua námi a tím pádem skončilo i SONC. Tady jsou výsledky souboje o 1. a 2. místo :o)))

Jak můžete vidět, s počtem 28 hlasů vyhrává SONC Marika s mým miláčkem Ianem Somerhalderem a na 2. místě se umístila AnNe s Oliverem a Jamesem Phelps. Bylo to ale opravdu těsné!! Moc vám gratuluji!!! Až budou ceny, dám vědět... Jo a napadlo mě udělat třeba SONV, co myslíte?

SONC - 9. kolo

15. března 2011 v 15:52 | Kačátko :o)
A je tu finále!! Dneska začíná poslední kolo SONC. V 8. kole vypadnul Tajemná Temnota, ale musím vás všechny pochválit, protože jste sehnaly opravdu hóódně hlasů a bylo to do posledního dne vyrovnané!! Takže schánějte hlásky. PS: dám vědět, až budou ceny za 3. místo :o)))

SONC - 8. kolo

8. března 2011 v 19:08 | Kačátko :o)
Protože je úterý, je tu i další kolo SONC. Pomalu se blíží finále. Zbyli už jen 3 soutěžící, takže se snažte ve sbírání hlasů, protože teď už půjde o ceny. V miluném kole vypadla Miska. Díky, že si se zúčastnila. Napíšu, až bude hotov avatar za účast a vy ostatní schánějte hlásky :o))) Přeju hodně úspěchů!!

SONC - 7. kolo

1. března 2011 v 19:25 | Kačátko :o)
Ahojky. Je úterý a tím pádem i další kolo SONC. Protože teď nějak nefungovaly ankety, tak jsem se domluvili, že nikdo nevypadne. Takže tady další kolo a stejná sestava jako minule. Tak schánějte hlásky =O**

SONC - 6. kolo

22. února 2011 v 18:24 | Kačátko :o)
Tak a je tady další kolo SONC.  Jsem ráda, že jste nasbírali tolik hlasů, ale bohužel vypadávají niki-seq a @ničk@, protože měli nerozhodně hlasů. Napíšu vám na blog, až bude avarat za účast. Vy ostatní schánějte hlásky, protože se pomalu blížíme ke konci soutěže....

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Avatary za SONC - 4. kolo

19. února 2011 v 18:03 | Kačátko :o)
Ahojky. Hned na začátek jsou tady konečně avatary za účast v SONC pro ty, co už vypadli. Snad se budou líbit a omlouvám se, že to tak trvalo :o)))

phoebe a kaktuss

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

SONC - 5. kolo

15. února 2011 v 19:49 | Kačátko :o)
Je tu úterý a další kolo SONC. Celkem mě mrzí, že vypadlo tolik lidí, celkem 4... Tady jsou teda ostatní, kteří postoupili. Ten co už vypadli udělám alespoň avatar za účast :o))

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

SONC - 4. kolo

9. února 2011 v 17:19 | Kačátko :o)
Tady je další kolo SONC. Měla jsem ho sice udělat už včera, ale úplně jsem na to zapoměla.....Ale nevadí, protože se výsledky stejně nezměnily. V minulém kole tedy vypadla LeNulQa*, která bohužel neměla ani jeden hlas....Je mi líto, že jsi vypadla, ale u mě na blogu budeš mít avatar za účast. Dám vědět až bude hotový...

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

SONC - 3. kolo

1. února 2011 v 14:52 | Kačátko :o)
Je tu úterý a tím pádem i další kolo SONC. Jsem strašně ráda, že jste všichni až na Alex, která tedy vypadává, sehnali alespoň 3 hlasy. Takže Alex děkuji za účast a napíšu ti, až budeš mít hotový avatar za účast. Takže zbylí postupující, schánějte hlásky :o))

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

SONC - 2. kolo

25. ledna 2011 v 19:24 | Kačátko :o)
Protože máme úterý, tak je tu i 2. kolo SONC. Celkem mě mrzí, že vypadlo 8 lidí, ale dala jsem pravidlo, že každý musí sehnat alespoň 3 hlasy. Podle mě je zbytečné, aby se někdo protloukat koly s 1 hlasem. Snad už to v přištím kole dopadne lépe.....Tak schánějte hlásky :o))) PS: děkuji všem, co se zúčastnili, ale bohužel už vypadli. Máte u mě avatar za účast. Dím vědět na blog až je udělám :o))

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz
 
 

Reklama
Reklama