--> Rychlovky <--

Rychlovka 6

27. března 2011 v 19:41 | Kačátko :o)

Napadlo mě to tu trochu oživit soutěží!! Tady je alespoň rychlovka. Stačí do komentáře napsat slovo BŘEZEN a ještě připsat, koho na výhru. Výhra bude avatar. Beru všechny, kdo napíšou do zítřka, než přijdu na blog!!

Rychlovka 5 (SOUTĚŽ UKONČENA)

10. ledna 2011 v 19:18 | Kačátko :o)
miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Ještě než půjdu, tak je tady jedna rychlovka. Stačí mi do komentáře napsat slovo PONDĚLÍ a ještě připsat, koho na výhru. Výhra bude avatar. Beru všechny, kdo napíšou do té doby, než zítra přijdu na PC. To víte, musím vás nějak zaměstnat, aby jste se nenudila. Tak papa zítra. A AFFS - kontrola, tak se zapište :o)))

Rychlovka 4 (SOUTĚŽ UKONČENA)

30. prosince 2010 v 12:37 | Kačátko :o)
Všechny soutěže už jsou ukončené, takže teď udělám nějaké další, aby jste se mi tu náhodou nenudili. Je to opět rychlovka. Do komentíře mi napište slovo OHŇOSTROJ a připište ještě blog, abych vám mohla dát vědět, až bude výhra. Výhra bude tentokrát avatar :o))) Beru první 2 :o))

Rychlovka 3 (SOUTĚŽ UKONČENA)

29. prosince 2010 v 20:05 | Kačátko :o)
Ještě než půjdu, tak vám sem dám jednu rychlovku, aby jste se mi tu náhodou nenudili :o))) Stačí do komentáře napsat slovo SILVESTR a taky koho chcete na výhru. Výhra tentokrát ikonka :o))) Tak papa zítra, mám vás ráda =O*** PS: beru všechny, kdo se zúčastní, než přijdu zítra na blog, takže pište :o))) Jo a je otevřená soutěž ''Kdo je na fotce'' tak se taky můžete zúčastnit :o)))

Rychlovka 2 (SOUTĚŽ UKONČENA)

22. prosince 2010 v 19:48 | Kačátko :o)
Výhry jsem rozdala, takže můžu udělat další rychlovku. Do komentáře napište slovo PRÁZDNINY a taky koho chcete na výhru. Tentokrát je výhra klikací ikonka. Beru první dva :o))

Rychlovka 1 (SOUTĚŽ UKONČENA)

20. prosince 2010 v 18:46 | Kačátko :o)
Tady je první rychlovka. Napište slovo VÁNOCE. Beru první 2. Výhra: avatar, napište s kým ho chcete :o)))
 
 

Reklama