--> Kdo je na fotce? <--

Kdo je na fotce? 9 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

30. prosince 2010 v 12:43 | Kačátko :o)
A ještě jedna soutěž ''Kdo je na fotce?'' Snačí správně uhodnout, kdo to je a napsat mi to do komentáře. K tomu ještě připsat adresu blogu a výhra je vaše. Rozhodla jsem se, že vám dám vybrat co chcete za výhru, takže ještě napište jestli chcete avatar nebo ikonku. Beru první 3 :o)))


miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Rihanna

Kdo je na fotce? 8 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

27. prosince 2010 v 18:54 | Kačátko :o)
A tady je další kolo soutěže. Stačí napsat do komentáře, kdo je na fotce, připsat adresu blogu, abych mohla dám vědět až bude výhra a taky koho na výhru chcete. Výhra je opět ikonka. Beru první 3 :o))))


miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Katy Perry

Kdo je na fotce? 7 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

27. prosince 2010 v 16:37 | Kačátko :o)
Jak jsem slíbila, přes svátky jsem budu dávat různé soutěže. Tady je další kolo soutěže ''Kdo je na fotce?'' Stačí mi napsat, kdo na ní je, pokud máte, tak i blog abych vám mohla napsat, až bude hotová výhra a taky koho na výhru chcete. Výhra bude ikonka :o))) Beru první 3....miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Emma Watson

Kdo je na fotce? 6 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

1. prosince 2010 v 19:44 | Kačátko :o)
Mno jak koukám, tak o tuhle soutěž je velký zájem. Dneska už dělám druhou, ale mě to nevadí. Jsem ráda, že se zúčastňujete. Tak tady je další kolo. První tři co napíší dostanou mnou vyrobený avatar. Stačí mi do komentáře napsat co za celebritu je na fotce, váš e-mail a taky koho chcete na avatar.


miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Ke$ha

Kdo je na fotce? 5 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

1. prosince 2010 v 17:17 | Kačátko :o)
Málem bych zapoměla udělat další kolo ''Kdo je na fotce?'' Takže tady je. Stačí mi do komentáře napsat, co je na fotce za celebritu, váš e-mail, abych měla kam poslat výhru (výhra bude avatar) a pak taky koho na avatar chcete. Tak pište, pište :o))

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Ashley Tisdale.

Kdo je na fotce? 4 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

12. listopadu 2010 v 17:37 | Kačátko :o)
Tady je další kolo soutěže ''Kdo je na fotce?''. Stačí mi do komentářů napsat kdo na ní je a taky váš mail. První tři vyhrají avatar podle vlastního výběru.Správná odpověď je Lady Gaga.

Kdo je na fotce? 3 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

7. listopadu 2010 v 17:52 | Kačátko :o)
Tak a je tady další kolo soutěže ''Kdo je na fotce?''. Stačí mi do komentářů napsat kdo na ní je a tady váš e-mail. První tři vyhrají avatar podle vlastního výběru.Správná odpověď je Avril Lavigne.....

Kdo je na fotce? 2 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

27. října 2010 v 19:10 | Kačátko :o)
Mám tu pro vás další kolo soutěže ''Kdo je na fotce?''. Stačí do komentářů napsat, kdo je na fotce. První tři, kteří mi napíšou správnou odpověď a svůj e-mail, vyhrají ode mě vyrobený avatar dle vlastního výběru. Tak do toho!!!

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Demi Lovato.

Kdo je na fotce? 1 (SOUTĚŽ UZAVŘENA)

5. října 2010 v 15:34 | Kačátko :o)
Mám tu pro vás další soutěž. Stačí do komentářů napsat, kdo je na fotce. První tři, kteří mi napíšou správnou odpověď a svůj e-mail k tomu, vyhrají ode mě vyrobený avatar dle vlastního výběru. Tak pište pište, ať něco vyhrajete! =O*

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Správná odpověď je Selena Gomez......
 
 

Reklama