--> Graphics - Objednejte si <--

Objednej si klikací ikonku..;)

20. května 2011 v 19:41 | Dan!ella ♥
Myslím že nikdo si nic neobjedná ale skusím to..

Jestli potřebuješ třeba nutně nebo já nwm klikací ikonku tak napiš:

Jméno
Blog
S kým
Po případě Nějakou fotku z které by to šlo udělat!

Layouts - Objednávka

26. prosince 2010 v 19:16 | Kačátko :o)
Rozhodla jsem se, že budu dělat layouty na objednávku. Můžete si sice lay stahnout ve free HERE, ale pokud by někdo chtěla nějaký namíru, stačí mi napsat na mail miley-cyrus-is-the-best-forever@seznam.cz a domluvíme se. Laye dělám i včetně avataru, ikonky, popisků a návodu. Nastavil si ho můžete buď sami nebo vám ho nastavím já :o)) Pokud má tedy někdo zájem, určitě napište :o)))


Animation - Objednávka

21. října 2010 v 17:59 | Kačátko :o)
Ahojky. Pokud by někdo chtěl udělat animaci, stačí mi napsat na můj e-mail miley-cyrus-is-the-best-forever@seznam.cz a poslat nějaké video, ze kterého to chce udělat. Na podrobnostech se domluvíme přes mail.

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Icons - Objednávka

19. září 2010 v 17:42 | Kačátko :o)
Ahojky. Pokud budete chtít udělat vlastní ikonku, stačí mi napsat na e-mail miley-cyrus-is-the-best-forever@seznam.cz. Pošlete mi taky nějaký obrázek nebo video, ze kterého ji chcete .

miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Avatars - Objednávka

13. září 2010 v 14:26 | Kačátko :o)
Ahojky. Kromě dalších věcí dělám taky avatary. Pokud chcete nějaký udělat napište mi na e-mail miley-cyrus-is-the-best-forever@seznam.cz. Přidejte i nějaký obrázek ze kterého to chcete, popřípadě nějaký text nebo další informace (rámeček, černobílý avatar.......jde toho spousta).


miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz

Puzzle - Objednávka

27. srpna 2010 v 15:54 | Kačátko :o)
Ahojky. Pokud chcete udělat puzzle, stačí mi napsat na můj e-mail miley-cyrus-is-the-best-forever@seznam.cz a poslat mi obrázek, ze kterého chcete puzzle udělat, popřípadě text, který tam chcete napsat.


drk
 
 

Reklama