Srpen 2010Miley and Liam = The End

29. srpna 2010 v 15:58 | Kačátko :o) |  --> News <--

Miley Cyrus dostala kopačky


A je to potvrzené!! Miley a Liam se rozešli. Jak se to stalo už si přečtěte z následujícího článku.Zpěvačka a herečka Miley Cyrus alias Hannah Montana dostala kopačky. Její australský miláček Liam Hemsworth, s nímž se potkala při natáčení filmu Poslední píseň, ji opustil. Miley před pár dny vzbudila podezření, že Liama podvádí. A ačkoli to popřela, vztah tuto zkoušku neunesl.

li

Miley vyfotili ruku v ruce s jiným mužem, ona pak ale tvrdila, že na fotce je jiná dívka. Přesto se pár dní nato s Liamem rozešli.

"Nebudeme komentovat soukromí Miley Cyrus," odmítl rozpad vztahu potvrdit hereččin mluvčí.

Jenže Liam si tuto novinku pro sebe nenechal a magazínu Radar Online přímo svěřil: "Je po všem."

Hemswortha ale muselo už déle štvát, jak o něm Miley mluví v médiích. Když ji pozvali do talkshow Graham Nortona, pomluvila jeho šatník. Liam totiž rád nosí surfařské šortky. "Mám prostě problém s lidmi, kteří nosí neustále surfařské šortky, i když nejdou na pláž. To můj nejlepší gay kamarád je vždycky oděn dokonale. Pak ale vidím svého přítele a říkám si, asi chci spíš tam toho (nejlepšího kamaráda), i když mě nebude milovat, mě se prostě líbí! Můj nejlepší přítel je prostě kouzelnější a je s ním větší zábava a chce dělat věci, které chci dělat já," stěžovala si představitelka Miley.

(zdroj osobnosti.cz, obrázek vlastní :o))

Puzzle - Objednávka

27. srpna 2010 v 15:54 | Kačátko :o) |  --> Graphics - Objednejte si <--
Ahojky. Pokud chcete udělat puzzle, stačí mi napsat na můj e-mail miley-cyrus-is-the-best-forever@seznam.cz a poslat mi obrázek, ze kterého chcete puzzle udělat, popřípadě text, který tam chcete napsat.


drk

Hot or Not ( August )

26. srpna 2010 v 13:57 | Kačátko :o) |  --> Other - Vote <--
Hlasujte prosím.....HOT OR NOT?? Za mě hotTato fotka je podle mě i vás HOT. Dnes máme září takže i novou fotku. Budu ráda když se znovu zúčastníte hlasování.